Z podtitulu typu „Všetko, čo potrebuješ vedieť…“ by náročný čitateľ mohol šípiť preceňovanie diela autorom. To však rozhodne nie je prípad Ivky a jej e-booku. Je tam naozaj všetko. Otázky, ktoré mi pri čítaní skrsli v hlave, zodpovedala. Až na jednu: prečo som ja ťava nevyužila housesitting počas cestovania častejšie.

Text je realistický – popisuje výhody aj nevýhody, nič neprikrášľuje. Užitočné informácie sú výborne pretkané veľmi živo opísanými príhodami. Očarili ma aj milé fotky.

Človek by si ani nemyslel, že takáto atypická cestovateľská téma sa dá ilustrovať toľkými peknými obrázkami. A nedá mi nedodať, že na Ivke, jej spôsobe cestovania a rovnako aj na tomto jej e-booku mám najradšej dôslednosť. Ivka je vzácna, pretože nie je povrchná. Dôkazom toho je aj príbeh 45 okien či hruškového džemu…

About The Author

Ivana Grešlíková žije v zahraničí od roku 2006. V 2013 sa rozhodla zbaliť si batoh a žiť dlhodobo v Ázii. Jej cestovateľské reportáže zo sveta nájdete na Aktuality.sk, ale i v časopisoch Lidé a Země, či GEO. Je autorkou multimediálnej knihy U vás zjem všetko.

Related Posts